artykuł nr 1

Zaproszenie do złożenia oferty na Sukcesywny druk materiałów promocyjnych i reklamowych

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Zamówienie publiczne poniżej wartości 130.000,00  złotych netto

Nazwa zadania:

„Sukcesywny druk materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Teatru im. Stefana Żeromskiego  w Kielcach, w okresie od 1 września  2023 roku do 31 sierpnia 2024 roku.”

  1. NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO:

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach

25-507 Kielce, ul. Sienkiewicza 32,

Adres siedziby tymczasowej: ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce

Tel. 41 344 60 48 fax. 41 344 47 65

e-mail: sekretariat@teatrzeromskiego.pl

NIP: 657-10-06-022

REGON: 000279404

  1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywny druk materiałów promocyjnych i reklamowych według katalogu  nakładów, liczby kolorów i formatów z poniższego Załącznika nr 1 w okresie od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2024 roku

  1. Stałe druki z Załącznika nr 1 stanowią podstawę oceny ofert.

  1. Druki  okazjonalne w nakładach, kolorach i częstotliwościach -  w miarę potrzeb spośród wycenionego katalogu nakładów, kolorów i formatów z Załącznika nr 1.

  1. Dodruki materiałów z Załącznika nr 1 - w miarę potrzeb.

Powyżej przytoczone ilości wykonania druków oraz częstotliwość ich wykonania nie są

obligatoryjne dla Zamawiającego (powyższe wartości stanowią jedynie przewidywaną do wykonania ilość druków w sztukach dla poszczególnych pozycji zamówienia).

Wartość szacunkowa zamówienia w okresie obowiązywania umowy (jeden rok) wynosi 83.000,00 zł netto.

Katalog zamawianych usług wraz z formatami, liczbą kolorów i przykładowymi nakładami druków do ustalenia ceny jednostkowej zawiera Załącznik nr 1.

  1. TERMIN I MIEJSCE WYKONANIA ZAMÓWIENIA
  1. Termin: od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2024 roku;
  2. Miejsce wykonania zamówienia: u Oferenta/Wykonawcy;
  3. Oferent jest zobowiązany do dostarczenia druków do siedziby Teatru:
  1. do końca grudnia 2023 roku do siedziby tymczasowej przy ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce, przy Wojewódzkim Domu Kultury,
  2. od stycznia 2024 roku do siedziby Teatru przy ul. Sienkiewicza 32, 25-507 Kielce.

  1. OPIS WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:

  1. posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień;
  2. posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym

i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;

  1. znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.

  1. INFORMACJE O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z WYKONAWCAMI

  1. osobą uprawnioną przez Zamawiającego do kontaktów z Wykonawcami jest
    Pani Luiza Buras, tel. 504 560 642;
  2. oświadczenia, wnioski, zawiadomienia, zapytania oraz informacje Zamawiający oraz Wykonawcy przekazują pisemnie lub elektronicznie;
  3. Zamawiający niezwłocznie udzieli odpowiedzi na wszelkie zapytania związane z prowadzonym postępowaniem.

  1.  OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWYWANIA OFERT

  1. Oferent ma prawo złożyć tylko jedną ofertę;
  2. Oferta powinna zawierać cenę jednostkową netto (bez VAT) każdego druku (1 sztuki) według katalogu nakładów, liczby kolorów i formatów z Załącznika nr 1. Oferent może zaproponować tylko jedną cenę dla poszczególnego asortymentu i nakładu.
  3. Oferent może przed upływem terminu składania ofert zmienić lub wycofać swoją ofertę.
  4. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
  5.  Zamawiający nie przyjmuje oferty częściowej oraz zastrzega sobie wybór najkorzystniejszej oferty.
  6. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z niektórych części ze wskazanych ilości, które mają jedynie charakter szacunkowy ustalony w oparciu o miniony okres, dlatego nie mają charakteru wiążącego.
  7. Wykonawca zapewni przez cały okres realizacji umowy niezmienność ceny druków określonych w ofercie.
  8. Ofertę składa się w języku polskim w formie pisemnej.
  9. Treść oferty musi odpowiadać treści wg wzoru Załącznika nr 1.
  10.  Na opakowaniu zewnętrznym oferty zaadresowanym do Zamawiającego należy zamieścić następującą informację:

Oferta na:

„Druk materiałów promocyjnych i reklamowych na potrzeby Teatru  im. Stefana Żeromskiego w Kielcach ”

7. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

  1. Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego – tj. w sekretariacie Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, przy ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce przy Wojewódzkim Domu Kultury do dnia 30 sierpnia 2023 roku do godz. 12:00, lub drogą elektroniczną na adres  e-mail: sekretariat@teatrzeromskiego.pl;
  2. Zamawiający dokona oceny nadesłanych ofert do dnia 31 sierpnia 2023 roku, spośród których wybierze najkorzystniejszą wg kryterium najniższej ceny druków określonych w Załączniku Nr 1 jako Stałe druki, mnożonych przez liczbę nakładów (należy wypełnić załącznik nr 1 zgodnie z wzorem).
  3. Zamawiający podpisze umowę z Oferentem wg wzoru - Załącznik Nr 2, który przedstawi ofertę najkorzystniejszą.

Uwaga.  Zmiana treści Załącznika Nr 1 - 28.08.2023